Твердий шампунь сірчано-дігтярний

120,00
грн.
Твердий шампунь сірчано-дьогтярний попереджає появу лупи та використовується в комплексному лікуванні захворювань шкіри голови. Завдяки березовому дьогтю, сірки та рослинному комплексу у складі має протизапальні та відлющуючі властивості

Склад: decoctumArtemisiae, coconutoil, castoroil, Grapeseedoil, Mustardoil, Mustardpowder, ,silk, sulfur, OleumRusci, Melaluecaeoil.


Увага! До твердого шампуню необхідний період звикання (якщо до цього ви використовували звичайний промисловий). Перші 3-4 рази використання можливі відчуття жорсткості, нальоту та жирності волосся. Для запобігання необхідно використовувати подвійне миття - перший раз змивати прохолодною водою, другий – теплою як звичайно. Можливо використовувати підкислену воду для ополіскування волосся. А для кращого розчісування – віск для кінчиків на вологе волосся після миття. Якщо період звикання занадто складний, можливо вмилювати засіб у свій звичайний шампунь, з кожним разом зменшуючи його кількість з повним поступовим переходом на твердий шампунь для росту волосся.

Вага: 100гр

Відгуки

Відгуки

⭐⭐⭐⭐⭐
Марія @yefimchuk_mariia
Вашими твердыми шампунями пользуюсь уже, наверное, больше года! Сначала серно-дегтярный помог решить проблему, потом перешла на другой -для роста волос.
Перед новым годом внезапно закончился, из-за праздничной суеты не заказала вовремя, пару недель мыла масс-маркетом.
Ухудшение внешнего вида и состояния волос стало заметно после 4-5 мытья шампунем из магазина, так что очень кстати пришелся пробник бальзама, который я получила вместе с моим брусочком❤️
Click to order
Total: 
ПІП отримувача
Ваш Email
Ваш телефон
Потрібен для служб доставки
Спосіб доставки
Вкажіть транспортну компанію або спосіб доставки
Доставка на відділення Нової пошти або Justin -вкажіть ПІП, Місто, номер відділення\поштомату, телефон
Доставка курєрською службою Нової пошти до дверей -вкажіть ПІП, Місто, вулиця, номер будинку, телефон
Доставка Укрпоштою -вкажіть ПІП, індекс, телефон
Коментарі до замовлення
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональных даних та погоджуєтесь із политикой конфиденциальности