Click to order
Total: 
ПІП отримувача
Ваш Email
Ваш телефон
Потрібен для служб доставки
Спосіб доставки
Вкажіть транспортну компанію або спосіб доставки
Доставка на відділення Нової пошти або Justin -вкажіть ПІП, Місто, номер відділення\поштомату, телефон
Доставка курєрською службою Нової пошти до дверей -вкажіть ПІП, Місто, вулиця, номер будинку, телефон
Доставка Укрпоштою -вкажіть ПІП, індекс, телефон
Доставка Meest Express -вкажіть ПІП, Місто, Номер відділення, телефон
Коментарі до замовлення
Payment method
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональных даних та погоджуєтесь із политикой конфиденциальности
про нас
Do scripa - український косметичний бренд, заснований провізором-косметологом Ганною Рубан з дипломом Запорізького Державного Медичного Університету за спеціальністю "Технологія парфумерно-косметичних засобів"

Маючи 10-річний фармацевтичний та аптечний досвід, створила унікальні рецептури, які водночас поєднують у собі натуральність та безпечність складу з ефективністю засобів у рішенні проблем висипів на шкірі, жирності/сухості, лущення; проблем з волоссям (випадіння, лупа, себорея, відновлення після дії агресивних хімічних компонентів, тощо)
Створення Do scripa - бажання поділитися з якомога більшою кількістю людей косметикою, яка діє на шкіру природним шляхом, маючи при цьому максимальну насиченість та концентрований склад. Ми впевнені, що при грамотному щоденному натуральному догляді проблеми зі шкірою та волоссям усуваються поступово та без радикальних, агресивних способів.
Ми купуємо сировину у провідних Європейських постачальників, з сертифікатами якості
10
хвилин- средня швидкість відповіді кліенту. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, не залишаючи сайту. Переходьте у зручний месенджер та отримайте консультацію для вибору продукції.
5
років ми працюємо для здоров'я та краси Вашої шкіри та волосся.
70
різних найменувань продукції для тіла, обличчя та волосся. Ми постійно допрацьовуємо асортимент, керуючись не кількістю, а якістю засобів.