Click to order
Total: 
ПІП отримувача
Ваш Email
Ваш телефон
Потрібен для служб доставки
Спосіб доставки
Вкажіть транспортну компанію або спосіб доставки
Місто, номер відділення/індекс для укрпошти/самовивіз
Спосіб оплати
Коментарі до замовлення
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональных даних та погоджуєтесь із политикой конфиденциальности
про нас
Я - Ганна Рубан, засновниця косметичної компанії Do scripa. З фармацевтикою пов'язане практично все моє життя. Першим місцем роботи була аптека, де від простого фармацевта я пройшла шлях до заведуючої аптеки, в той же час закінчивши Запорізький Медичний Університет за спеціальністю Технологія парфюмерно-косметичних засобів. Тому складання ефективних косметичних рецептур - це не тільки улюблена справа, та й та, що підкріплена медичною та фармацевтичною базою знань та вмінь.
Так, одного разу, експериментуючи з рецептурами та різними компонентами, використовуючи весь фармацевтичний багаж знань, народились перші засоби Do scripa. Методом проб та помилок, тестуючи тисячі вариантів, отримуючи багату кількість відмінних та гірких досвідів, поступово народились дійсно працюючі засоби для рішення проблем зі шкірою та волоссям.
10
хвилин- средня швидкість відповіді кліенту. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, не залишаючи сайту. Переходьте у зручний месенджер та отримайте консультацію для вибору продукції.
5
років ми трудимся для здоров'я та краси Вашої шкіри та волосся.
70
різних найменувань продукції для тіла, обличчя та волосся. Ми постійно допрацьовуємо асортимент, керуючись не кількістю, а якістю засобів.